Zmeny v predsedníctve asociácie

23. 03. 2006

Zhromaždenie členov Asociácie dôchodkových správcovských spoločností (ADSS) na svojom zasadaní dňa 13.2.2006 schválilo okrem iného zmenu stanov ADSS, a to zníženie počtu podpredsedov predsedníctva z dvoch na jedného. Počnúc 1. marcom 2006, za ADSS konajú spoločne predseda a podpredseda predsedníctva.

Predsedníctvo ADSS zvolilo na nasledujúce funkčné obdobie za predsedníčku predsedníctva Zuzanu Adamovú (členka predsedníctva za ING d.s.s., a.s.), podpredsedom predsedníctva sa na základe výsledkov volieb stal Viktor Kouřil (člen predsedníctva za ČSOB d.s.s., a.s.). Funkčné obdobie novozvolených zástupcov ADSS začína 1.marca 2006 a v zmysle platných stanov ADSS bude trvať jeden rok.



Naspäť

Eurokalkulačka

vynuluj

Kurz SKK/EUR: 30.1260